IV rok

Informacje dla studentów IV roku Stomatologii

PERIODONTOLOGIA I CHOROBY BŁONY ŚLUZOWEJ ćwiczenia + PJU ćwiczenia

Rok akademicki  2023/2024, semestr letni

Ćwiczenia odbywają się 2 razy w tygodniu od 19 lutego do 07 czerwca 2024 r. Plan podany obok.

Na ćwiczenia studenci zgłaszają się w fartuchach i z identyfikatorem zawierającym informację: student, rok, imię, nazwisko. Torby muszą być schowane do szafek zamykanych na klucz znajdujących się w  salach klinicznych.

Prosimy o punktualne przychodzenie na zajęcia. Spóźnienie powyżej 15 min. traktowane jest jako nieobecność. Zasady odrobienia nieobecności należy ustalić z asystentem prowadzącym zajęcia.

Ćwiczenia zaliczane są na podstawie obecności na zajęciach, wykonania zaleconych przez asystenta zabiegów oraz zaliczenia wpisów do kart.

Zaliczenie zajęć odbędzie się w ostatnim tygodniu zajęć.

Uzyskanie średniej 4,5 z ocen z kolokwiów na roku 3 i 4  powoduje dodanie 1 dodatkowego punktu do puli punktów uzyskanych na końcowym egzaminie testowym, uzyskanie średniej 5,0 z w.w. kolokwiów powoduje dodanie 2 punktów.

Patologia Jamy Ustnej

W pierwszym tygodniu zajęć (19-23  lutego) odbywają się ćwiczenia  z Patologii Jamy Ustnej.

Zastępca Kierownika ds. kliniczno-dydaktycznych: dr n. med. Andrzej Miskiewicz

mail: andrzej.miskiewicz@wum.edu.pl

LITERATURA OBOWIĄZKOWA

1.     „CHOROBY BŁONY ŚLUZOWEJ JAMY USTNEJ. PODRĘCZNIK DLA STUDENTÓW I DO LDEK” red. Renata Górska, Edra Urban&Partner 2023