Auaktualniona lista pracowników

W związku z licznymi uwagami, prośbami, wnioskami i zażaleniami, oraz grożącą interwencją Komisji Europejskiej, uaktualniono spis pracowników Zakładu.

PILNE!!!! ZMIANA TERMINU EGZAMINU DLA GRUPY 2 CZ 1!!!

Szanowni Studenci!

W związku z zarządzeniem Rektora WUM o godzinach rektorskich (8.00-11.00) w dniu 02.01.2017 dla osób, które w tym terminie miały podchodzić do egzaminu praktycznego z periodontologii, egzamin zostanie przeprowadzony w następujących terminach:

Informacje dotyczące egzaminu klinicznego

Informujemy, że w zakładce "Dydaktyka" dla V roku dostępne są informacje ogólne dotyczące egzaminu klinicznego.

Schedules for English Dentistry Division

Schedules for the EDD students have been updated for the winter semester 2016/2017

Egzamin kliniczny z periodontologii w roku akad. 2015/2016

W gablocie studenckiej znajduje się uaktualniona w dniu dzisiejszym lista studentów i przydzielonych im egzaminatorów, wraz z terminami egzaminu.

Student może zapisać pacjenta na egzamin kliniczny od 07.12.2015 do 08.01.2016

Od 11.01.2016 do 22.01.2016 zapisy na egzamin kliniczny prowadzi Rejestracja Instytutu.

Zachęcamy do zapoznania się z planem dydaktycznym Zakładu

Dostępny jest aktualny plan zajęć dla studentów kierunku lekarsko-dentystycznego w semestrze zimowym roku akademickiego 2015/2016

Plan dla kierunku Higiena Stomatologiczna

Dostępne są wiadomości odnośnie zajęć dla I, II i III roku Higieny Stomatologicznej